Haber Detayları

Kars’ta atletizm yarışması sona erdi


Tarih: 13/12/2019 - Yazar: admin

Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri okul sporlarında atletizm yarışlarında il 1’ncisi oldu.

Kars’ta okul sporları kapsamında 09/12/2019 Pazartesi günü başlayan ve 4 gün süren liseler arası atletizm yarışması Kafkas Üniversitesi Aba Müslüm Güven Stadyumunda yapıldı.

Havanın soğuk olması sporcu öğrencilere zor anlar yaşattı. Yaklaşık -10 derece soğuk havada okullar ve sporcu öğrenciler birinci olmak için kıyasıya yarıştılar. Zor iklim şartlarında soğuk havada yapılan yarışma sonunda takım halinde Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi toplamda 12 öğrenci ile yarışlara katıldı ve yarışma sonunda Kızlar kategorisinde 9 altın, 5 gümüş ve 4 bronz madalya olmak üzere toplamda 18 madalya ile liselerde takım halinde il birincisi oldu.

Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ali Cengiz Birdal, dört gün süren yarışmalarda derece yapan öğrencileri tebrik etti.

Ayrıca Okul Müdür Yardımcısı ve Beden Eğitimi Öğretmeni Taner Atakişi ile okulun Beden Eğitimi öğretmenleri Züleyha Çetinkaya ve Gülminaz Yanardağ’ı hem sportif faaliyetlerdeki başarılarından dolayı hem de ekip çalışmalarından ötürü emeği geçenleri tebrik ederek hepsine teşekkürlerini ilettiler.

Yarışmada derece yapan öğrencilerin aldıkları madalya ve

Etiketler: Güncel

Hava Durumu
KARS Hava Durumu
Güncel Haberler

Cübbeli Ahmet Çıl...

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut ...

Öğrencilere karne ...

Kars Belediy...

81 ilin gözünden S...

Sarıkamış...

Jandarma Komutanı ...

Kars İl Jan...

Cevriye Tatış Orta...

Okul sporlar...